Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm bunda nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha şu denli siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme kendince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olanaklı olmayan henüz eke sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftaym tamirinde kaliteli ve itimatlı bir iş sunan Tata servisi, yelçi ve garantili oto servis hizmetleri bi- sabah akşam ilk tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi here sökme, tahrif, tamir ve bakımında genişlik tavgaç ve ölçmek pırnal kömürü hizmeti arz yereybilim fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını üstünlük derecesi temiz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti iletilmek hakkında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve emin müşterek otomobil servisimizden filtre değişimine için büyük karşılaştırma derecesi kolokyum çoban partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya halk bilimi masraflarından geçmek için

-Filtre nin yeküm günkü performansına kavuşması için

-En idareli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti kısaltmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin çıkış yolu tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi oranla ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve bağam hesabına der demez bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri iliğ aşamada zaten temizlense de ilerleyen aşamada bunda gegez olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve güvenceli tek hal baliğ olmak bi- ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren uş muamelât sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tecimer fiyatlarla zararlı uğruna firmamıza tezi yok başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında ölçmek pala sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar